TikTok dla początkujących

Poznaj nowy poziom marketingu w lekkości, dobrej zabawie i endorfinach, a przy okazji obudź swoją kreatywność i wystrzel ją w kosmos!
Nie ma na co czekać! Na TikToku są Twoje idealne klientki i tylko czekają, aż Ty też się pojawisz!

No dobra… Przyznaję się! Był mocno zdecydowany i nieustępliwy więc koniec końców mu uległam… A zaczęło się to tak… ​

Martyna Jakubowska Spa dla DUSZY
cover your face with your hands, hide, horror-6599125.jpg

Początki były trudne

W styczniu 2021 po raz kolejny przyszedł do mnie TikTok. Grzecznie zapukał i spytał czy go nie chce? I wiesz co? Nie chciałam, bo po raz kolejny pakował mi się z buciorami w moje życie. Nie znałam go, nie przekonywał mnie i do tego myślałam, że ja to przecież już jestem na niego za stara!

Wstydziłam się!

Oh, jak ja się wstydziłam!

Wstydziłam się wszystkiego! Swoich wideo, swojego głosu, swojej twarzy, swoich włosów, a nawet swojego ciała…

A może przede wszystkim?

Jednak krok po kroku udało mi się cały ten wstyd i strach przezwyciężyć i wtedy zaczęła dziać się magia!

Nabierałam wprawy w tworzeniu filmików i robiłam je coraz lepsze. Coraz więcej osób z zainteresowaniem oglądało moją twórczość i zaglądało na mój profil! Powiem więcej! Ta cudowna fala płynęła dalej! Na mój instagram, facebook i stronę www. Zamówienia w moim Sklepie Mocy ruszyły i rosły z każdym miesiącem. Aż nie mogłam uwierzyć kiedy skuteczność mojej witryny w google wzrosła o 600%, a instagram i facebook zasypywał mnie powiadomieniami o nowych obserwujących. Wszystko ożyło!

Długo odkrywałam TikToka ucząc się na własnych błędach i sukcesach, ale Ty z moją pomocą możesz zrobić to dużo szybciej!

Czy wiesz, że?

📢 niemal 90% użytkowników korzysta z TikToka min 1 raz dziennie?!
📢 58,5% użytkowników spędza teraz ponad 60 minut na TikToku dziennie?!
📢 a 31% ankietowanych od 1 do 2h dziennie
📢 43% użytkowników deklaruje, że korzysta z TikToka częściej, niż kiedyś
📢 47% nie nagrywa własnej treści i jest tu tylko po to, żeby oglądać treści innych
📢 A najbardziej TikToka kochają kobiety!

Dane z raport GetHero 2021 rok

Według raportu GetHero z 2021 roku

TikTok wciąga – i z chwilowej ciekawostki zmienił się w medium, które znacznie wyprzedza znane do tej pory serwisy bazujące na contencie tworzonym przez użytkownika. Przeważająca większość korzysta z niej przynajmniej raz dziennie spędzając w niej powyżej 60 minut! Aplikacja nierozerwalnie wiąże się z rozrywką. Służy w dużej mierze zabawie oraz relaksowi, które zapewnia ciekawy, niekończący się content. Użytkownicy korzystają z aplikacji coraz częściej i spędzają w niej coraz więcej czasu. Postrzegają ją w dobrym świetle (80% badanych). Dostarcza im kreatywnych treści oraz pozytywnych emocji, dzięki czemu czują z nią więź.

Po co Ci tak właściwie ten TikTok?

Promocja

TikTok jest świetnym kanałem do promocji Twojej marki osobistej, biznesu i produktów. Wciąż organicznie możesz osiągnąć tutaj niesamowite zasięgi, a dzięki temu szybko dotrzeć do swoich idealnych klientów.

Wideo to przyszłość!

Dobre, krótkie i angażujące wideo to nasza przyszłość. TikTok jest genialną i do tego wciąż bezpłatną platformą gdzie możesz się tego nauczyć i odpowiednio wykorzystać do rozwoju i promocji. A przy okazji świetnie się bawić!

Dla każdego

Tak naprawdę nie ma znaczenia co robisz i kim jesteś. TikTok staje się coraz bardziej popularny i warto poznać go już teraz, żeby nie zostać w tyle za konkurencją. Sprawdzi się tu każdy biznes, produkt, usługa, marka osobista czy marketing sieciowy.

Tik Tok kurs dla początkujących

Zapraszam Cię na Twoją przygodę z TikTokiem!

Zacznij działać! Nie ma na co czekać.
Tam są Twoi klienci i tylko czekają, aż Ty też się pojawisz.

Stworzyłam kurs online TikTok dla początkujących, w którym nauczę Cię wszystkiego co musisz wiedzieć, żeby zacząć tworzyć swoje filmy. Nauczę Cię jak założyć konto, jak się poruszać po platformie i jak zrobić swoje pierwsze filmy.

Wszystkie treści do warsztatu są już nagrane i udostępnione dla Ciebie w grupie więc możesz do nich wracać tyle razy ile potrzebujesz. Oznacza to również, że możesz krok po kroku z moim nagraniem odtwarzanym np. na laptopie przeglądać na telefonie TikToka i konfigurować go po swojemu.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla przedsiębiorców, coachów i mentorów, dla twórców marek własnych, artystów, rękodzielników oraz osób, które działają w marketingu sieciowych lub tworzą swoją markę osobistą!

Tak naprawdę dla wszystkich osób, które chcą dotrzeć do nowych odbiorców i znaleźć swoich idealnych klientów oraz czują, że dobre wideo to teraz “must have”.

TikTok dla początkujących wersja Basic:

Czego się nauczysz?

Kurs TikToka dla początkujących w wersji Basic to kurs, w którym poznasz TikToka od podstaw. Czyli od spraw technicznych obsługi aplikacji po najprostsze sposoby tworzenia wideo. Nauczysz się jak założyć, ustawić i rozruszać swoje konto.

Podpowiem Ci jak zacząć i co robić dalej. Nabędziesz wszelkie podstawowe umiejętności, żeby wyruszyć w dalszą podróż z tą nową i niesamowicie inspirującą aplikacją, która przez 2 lata pandemii podbiła ludzkie serca i rynek social media i w dalszym ciągu prężnie się rozwija i przyciąga nowe osoby.

Kurs tik tok dla początkujących wersja BASIC, wersja VIP, Spa dla DUSZY, Martyna Jakubowska

TikTok dla początkujących wersja Basic:

MODUŁ 1 – A PO CO MI TO?

 1. Co to jest TikTok i po co mi on?
 2. Czy ja tu pasuje (branże na TT)?
 3. Budowanie profilu (marka osobista czy biznes) czyli jaka jest Twoja strategia?
 4. Ale ja się wstydzę!
 5. Wiedza czy rozrywka?

MODUŁ 2 – TECHNIKALIA CZYLI PRZEWODNIK PO TIK TOKU

 1. Zakładamy TikToka
 2. Jak się poruszać po TikToku?
 3. Twój profil i bio
 4. Funkcje TikToka
 5. Integracja konta z innymi platformami
 6. Jak działa algorytm TikToka?
 7. Analiza statystyk

MODUŁ 3 – TWORZYMY FILM!

 1. Jak zrobić film i zmontować go na 2 podstawowe sposoby
 2. Edycja wideo
 3. Poznaj i polub: duet, filtry, dźwięki, efekty, timer, stitch
 4. Sposoby tworzenia contentu i częstotliwość dodawania
 5. Najważniejsze elementy wideo
 6. TikTok trendami stoi
 7. Dlaczego moje konto nie rośnie – podstawowe błędy na TT

Wersja BASIC

Dołączasz do grupy na zawsze czyli będzie ona istnieć tak długo jak będzie istniał facebook. Dzięki temu zawsze masz dostęp do materiałów oraz będziesz poznawać kolejne niesamowite osoby. Zyskasz też długofalową cudowną bezpieczną przestrzeń, w której możesz się dzielić swoimi odkryciami i pomysłami z innymi uczestnikami.

Otrzymujesz dostęp do nagrań, ale nie masz możliwości zadawania mi indywidualnych pytań. Ta opcja jest dostępna dopiero w pakiecie rozszerzonym czyli VIP!

W wersji podstawowej możesz komentować treści, rozmawiać z innymi uczestnikami i publikować swoje materiały.

woman, girl, female-791185.jpg

Wciąż się zastanawiasz czy na pewno warto być na TikToku w Twoim przypadku?
Dlaczego TikTok?

Publikujesz posty na Instagramie i Facebooku i widzisz, że masz małe zasięgi? Angażujesz się, poświęcasz coraz więcej czasu, nagrywasz nawet relacje i wciąż nie masz efektu w postaci sprzedaży, albo jest na tylko minimalnie wyższym poziomie? Ba! Nawet nie masz zwiększonych zapytań o produkt!

Czujesz, że chcesz więcej?
Chcesz dotrzeć do nowych odbiorców, ale zupełnie nie wiesz jak?
Czujesz, że robisz już na max swoich możliwości, a efektów nie ma, albo ich wzrost jest zupełnie nie zadowalający?

To koniecznie przeczytaj kolejny akapit!

Zdradzę Ci 1 sekret algorytmu TikToka!

Jeśli zaczniesz tworzyć angażujące odbiorców treści to TikTok sam będzie Cię promował i pokazywał coraz większej publiczności! I nie musisz za to nic płacić! Powiem więcej! Twój nagrany film TikTok promuje przez min 90 dni!

TikTok Cię wypromuje!

TikTok nie ogranicza zasięgu treści do tylko Twoich obserwatorów, ale również proponuje je odbiorcom, którzy nie są Twoimi obserwującymi, ale są potencjalnie zainteresowani Twoją treścią (przez promowanie w zakładce dla ciebie)!

A to oznacza, że każdy film na Twoim koncie dociera również w bardzo dużej części do ludzi, którzy nigdy w życiu Cię nie widzieli, nie słyszeli i nie spotkali się z Twoimi produktami czy usługami!

Chyba nie muszę tłumaczyć, że duża oglądalność automatycznie przełoży się na większe zasięgi nie tylko Twojego konta na TikToku, ale także wszystkich pozostałych Twoich miejsc w sieci. Dlatego warto od razu pomyśleć o tym jaką strategię budowania konta chcesz przyjąć. Masz bardzo duże szanse, że 1 filmikiem, tak może to być Twój pierwszy film (!), trafisz do tak szerokiej grupy odbiorców o jakich Ci się dotąd nie śniło. Jest coraz więcej osób z takim sukcesem na TikToku (tak działają virale). Oczywiście dowiesz się więcej o algorytmie TikToka z mojego kursu dla początkujących już z wersji BASIC! Nie musisz nawet inwestować w wersję VIP.

Kurs TikToka dla początkujących VIP

Dla tych, którzy chcą wiedzieć jeszcze więcej i skorzystać z mojej osobistej pomocy.

W rozszerzonej wersji warsztatu będę odpowiadać na Twoje pytania i spojrzę na Twoje TikToki, które opublikujesz w grupie.
Doradzę Ci jak poprowadzić Twój profil.
Pokaże Ci też zaawansowane możliwości tej aplikacji oraz moje tricki, sposoby i metody ułatwiające pracę.
Będziesz ze zdziwienia przecierać oczy jak Twój pierwszy filmik zacznie szybko rosnąć! Złapiesz się za głowę, że to się naprawdę dzieje. Ja tak miałam.

TikTok dla początkujących wersja VIP:

Tutaj poznasz jeszcze więcej TikToka i to także pod kątem biznesowym. Wejdziemy w zaawansowane możliwości tworzenia filmów, promocji Twojego kanału i nieskończonej ilości pomysłów na Twój content.

Porozmawiamy o viralach, rozrywce XXI wieku i poznasz moje tricki, które ułatwiają mi pracę na TikToku. Dowiesz się też jakie ukryte korzyści dla Twojego biznesu i całego Twojego życia niesie ze sobą TikTok! A wierz mi, ze odkryłam ich całkiem sporo!

Będziemy się po prostu dobrze bawić! TikTok to przede wszystkim rozrywka i emocje. Bardzo dużo emocji! Filmiki mają motywować i inspirować swoich odbiorców. Sprawiać, że chcemy coś mieć, gdzieś być czy coś przeżyć.

Kurs tik tok dla początkujących wersja BASIC, wersja VIP, Spa dla DUSZY, Martyna Jakubowska

TikTok dla początkujących wersja VIP:

Wersja VIP obejmuje wersję Basic.
Po skończonej części podstawowej kursu przenosimy się do drugiej grupy VIPowskiej i tam pracujemy dalej.

woman, face, diamonds-5119820.jpg

Wersja VIP

To przede wszystkim moja indywidualna pomoc i prowadzenie.
W VIP zyskujesz:
🌀 spotkanie biznesowe online Q&A czyli call strategiczny (lub na żywo jeśli jesteś w okolicach Opola)
🌀 możliwość zadawania indywidualnych pytań w grupie
🌀 moją opiekę: zaglądam na Twoje konto, podsyłam Ci inspiracje na TikToku związane z Twoją branżą i contentem, podpowiadam itd czyli masz moje pełne wsparcie przez miesiąc (30dni).

Dołączasz do grupy na zawsze czyli będzie istnieć tak długo jak będzie istniał facebook. Dzięki temu zawsze masz dostęp do materiałów oraz będziesz poznawać kolejne niesamowite osoby.

Zyskujesz również długofalową cudowną bezpieczną przestrzeń, w której możesz się dzielić swoimi odkryciami i pomysłami z innymi uczestnikami. 

TikTok dla początkujących wersja VIP:

W kursie oprócz nagranych materiałów w przewodnikach w formie prezentacji znajdziesz również Twoje zadania do wykonania, checklisty do pobrania w formie pdf i inne materiały. PLAN KURSU VIP obejmuje całą treść Basic oraz

MODUŁ 1 – TECHNIKALIA WERSJA PRO

 1. Edycja zaawansowana tworzenia filmów (Inshot, napisy, film z idealnym dopasowaniem do muzyki z TikToka, film z ciekawym przejściem, budowanie relacji z odbiorcami na TikToku, budowanie relacji z odbiorcą, jak zwiększyć wyświetlenia na TikToku, pomysły na 15 pierwszych Tik Toków, Co publikować na TikToku)
 2. Hasztagi
 3. Dodatkowe aplikacje
 4. Przydatne gadżety
 5. Moje Tricki (zasady, pamięć, tricki, synchronizacja, muzyka)

MODUŁ 2 – TIKTOK DLA BIZNESU

 1. Jak wykorzystać TikToka w biznesie? (+Co zrobić jeśli czujesz blokadę przed TikTokiem)
 2. Szukanie konkurencji
 3. Jak zarabiać na TikToku?
 4. Ukryte korzyści TikTok w życiu prywatnym jak i w biznesie

MODUŁ 3 – ROZRYWKA XXI WIEKU

 1. Nieskończone pomysły na content
 2. Co to jest viral?
 3. Jak stworzyć viral na 3 różne sposoby
 4. Próbuj, testuj, sprawdzaj i pochwal się swoimi TikTokami

Kurs TikToka dla początkujących

to kurs dla każdego kto chce założyć swoje konto, albo już je ma, ale nie wie jak się poruszać po tej platformie. Jeśli szukasz przyjemnej, lekkiej, pełnej wsparcia i pozytywnej energii przestrzeni kursowej to idealnie trafiłaś_eś!

Jeśli chcesz się dobrze bawić na TikToku i czujesz, że jest to miejsce, w którym warto być (obojętnie czy biznesowo czy nie), ale nie wiesz jak się za to zabrać to polecam Ci jeden z poniższych wariantów:

Wybierz wersję Basic, jeśli:

 • Nie masz konta na TikToku, nie wiesz jak je założyć ani skonfigurować
 • Nie rozumiesz tej aplikacji i nie wiesz jak się po niej poruszać
 • Nie wiesz jak stworzyć film
 • Potrafisz stworzyć coś bardzo prostego, ale potrzebujesz nauczyć się jak go edytować
 • Chcesz poznać algorytm TikToka
 • Chcesz poznać podstawy TikToka w szybki, prosty i przyjemny sposób
 • Szukasz nowego miejsca do promocji siebie i/lub Twojego biznesu
 • Chcesz być na TikToku, ale nie masz jeszcze swojego biznesu więc spokojnie i powoli chcesz budować swój profil osobisty
 • Chcesz się dobrze bawić na TikToku i zupełnie nie myślisz o nim pod kątem biznesowym
 • Jesteś typem osoby, która lubi odkrywać nowe aplikacje samemu, ale potrzebujesz minimalnego poprowadzenia na początku

Wybierz wersję VIP, jeśli:

 • Czujesz, że ta platforma to przyszłość i chcesz się jej JUŻ nauczyć, ale cenisz swój czas więc wolisz zainwestować w profesjonalnego mentora niż marnować czas na odkrywanie wszystkiego samemu
 • Zależy Ci na wsparciu w wyborze Twojej drogi i strategii działania na TikToka
 • Chcesz tworzyć treści na zaawansowanym poziomie
 • Chcesz poznać nieskończone pomysły na content
 • Chcesz wykorzystać moje tricki i wskazówki, które odkrywałam przez ostatni rok
 • Zależy Ci, aby zwiększyć swoją sprzedaż poprzez TikToka
 • Marzysz, żeby tworzyć virale
 • Szukasz nowego sposobu dotarcia do Twoich klientów
 • Wiesz, że dobre jakościowo filmy to przyszłość marketingu i promocji więc warto jak najszybciej się tego nauczyć
 • Nie chcesz zostać w tyle daleko za konkurencją, która już jest, albo albo lada moment stanie się liderem na TikToku w Twojej branży
 • Chcesz się dobrze bawić w świetnym towarzystwie zdolnych i kreatywnych Kobiet i Mężczyzn Mocy
kurs tik tok dla początkujących basic

TikTok dla początkujących BASIC

333 zł

Warsztat jest już w całości nagrany.
Możesz dołączyć w każdej chwili
Tryb pracy: indywidualny

kurs tik tok dla początkujących vip

TikTok dla początkujących VIP

3 333 zł

Ilość miejsc ograniczona pojemnością mojego kalendarza.
Obowiązuje kolejność zgłoszeń
Tryb pracy: indywidualny
+ osobisty mentoring
+ indywidualne pytania
+ lunch strategiczny biznesowy

Płatność

Płatność paypal, przez przelewy 24 (w tym kartą kredytową) lub przelewem tradycyjnym na konto.

Płatność ratalna

Istnieje możliwość ratalna płatności za kurs VIP od 2 – 4 rat co 30 dni. Do każdej raty dodawana jest opłata manipulacyjna 60 zł. Raty ustawiane są poprzez system płatności PayPal.
2 raty po 1 727 zł,
3 raty po 1 171 zł,
4 raty po 893 zł
Napisz do mnie wiadomość na e-mail spadladuszy@spa4soul.com jeśli chcesz rozłożyć płatność na raty.

Wystawiam fakturę bez VAT

Jeśli chcesz otrzymać fakturę za kurs wystarczy, że podasz swój numer NIP w trakcie składania zamówienia zaznaczając okienko, że chcesz zrealizować zamówienie na fakturę.

Zobacz co o kursie TikToka piszą zadowolone Klientki:

Testimonial - dobre opinie
Testimonial - dobre opinie
Testimonial - dobre opinie
Testimonial - dobre opinie
Testimonial - dobre opinie
Testimonial - dobre opinie
Testimonial - dobre opinie
Testimonial - dobre opinie
Testimonial - dobre opinie
Testimonial - dobre opinie
Testimonial - dobre opinie
Testimonial - dobre opinie
Testimonial - dobre opinie
Testimonial - dobre opinie
Testimonial - dobre opinie
Testimonial - dobre opinie
Testimonial - dobre opinie
Testimonial - dobre opinieTestimonial - dobre opinie
Testimonial - dobre opinie
Testimonial - dobre opinie

Do zobaczenia na TikToku!

Shopping Cart
pl Polski
X