Naturalne Słowiańskie Kadzidła

Co to jest Naturalne Kadzidło?

Termin „kadzidło” odnosi się raczej do substancji, a nie konkretnego zapachu, jaki dzięki niemu powstanie. Od początku istnienia człowieka kadzidło odgrywało w naszym życiu istotną rolę. Trudno ustalić dokładne pochodzenie kadzidła. Już w starożytności dawne kultury i religie wykorzystywały aromat palonych ziół, kwiatów, liści i innych naturalnych materiałów w swych praktykach. Podstawowym źródłem aromatów były, są i jeszcze bardzo długo pozostaną rośliny.

Zgodnie z różnymi wierzeniami za pomocą kadzidła możesz oczyścić pomieszczenie, przedmioty, ludzi, a nawet swoją duszę. Smużenie naturalnych różdżek ma za zadanie pobudzić energię w miejscu, w którym są dymione.

Wiosna 2021

Na wiosnę 2021 roku zaczęłam tworzyć naturalne kadzidła w formie różdżek do smużenia na swoje własne potrzeby. Jednak kiedy podzieliłam się tym ze światem okazało się, że wiele osób zainteresowało się również tymi kadzidłami i w ten sposób narodził się pomysł tworzenia naturalnych różdżek do smużenia…

Naturalne słowiańskie kadzidła z polskich Roślin Mocy, Różdżki do smużenia, ceremonialne kadzidła

Naturalne Słowiańskie Kadzidła do smużenia

Kadzidła naturalne pachną przede wszystkim… dymem. Naturą. Dzikością. Ogniem. Dym z naturalnych kadzideł jest intensywny więc używaj kadzideł ostrożnie w małych i zamkniętych pomieszczeniach. Zapach może unosić się jeszcze przez wiele godzin po paleniu, a na materiałach może być wyczuwalny nawet przez kilka dni. Jeśli nie chcesz, aby zapachy zostały w domu na tak długo, lub ktoś z domowników nie toleruje takich kompozycji zapachowych, możesz od razu po zakończeniu palenia solidnie przewietrzyć mieszkanie.

Kadzidło jest żywiołem powietrza. Jego energia zwiększa moc naszej intencji, a także wizualizacji. Można powiedzieć, że energia naszych myśli, mieszając się z dymem, zyskuje na sile niemalże się materializując.

Każde kadzidło jest wyjątkowe i niepowtarzalne

Każde kadzidło jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Różnią się wagą i długością oraz ilością użytych w nich roślin ponieważ tworzę je intuicyjnie.

Kruszenie się kadzideł jest naturalnym procesem ponieważ użyte w nich rośliny są bardzo dobrze wysuszone. Możesz pokruszone rośliny zbierać i spalić je później na ołtarzyku.

Sznurek oplatający kadzidło jest bawełniany, a czerwona nitka ma zadanie ochronne.

Znajdziesz u mnie kadzidła z pojedynczych roślin mocy lub mieszanki. Dostępne są różne wielkości od mini, aż po bardzo duże ceremonialne kadzidła.

Naturalne słowiańskie kadzidła z polskich Roślin Mocy, Różdżki do smużenia, ceremonialne kadzidła

Bogactwo Mocy naszej polskiej ziemi

Za oknem mamy całe bogactwo roślin mocy polskiej ziemi. Rosną na ziemi gdzie są prochy Twoich przodków i właśnie dlatego są z Tobą najbardziej kompatybilne, ekologiczne i etyczne. Zamiast sprowadzać zza granicy palo santo czy białą szałwię wolę skorzystać z bogactwa mojej własnej ziemi.

Każde palenie ziół ma charakter ceremonialny dlatego podejdź do tego procesu z szacunkiem. Nie spiesz się. Bądź tu i teraz. Możesz dodatkowo wzmocnić działanie palonych ziół robiąc swój rytuał w trakcie pełni lub nowiu księżyca lub podczas innych magicznych lub ważnych dla Ciebie dat (np. Twoje urodziny).

Kadzidła znane są od wieków

Kadzidła od wieków były wykorzystywane przez kapłanów, szamanów i magów do okadzania podczas magicznych ceremonii. Twierdzili, że odpowiednio dobrane chronią przed złymi duchami, oczyszczają przestrzeń, ale także przyciągają dobre energie.

Wdychanie odpowiednich dymów pomaga wprowadzić się w stan odpowiadających energii, którą chcemy zaprosić do naszego życia. Właśnie wtedy łączymy się w prosty sposób z naszą intencją i z tym czego pragniemy.

Naturalne Słowiańskie Kadzidła

Różdżki do smużenia z polskich Roślin Mocy

Pozwól otulić się ich niezwykłym ziołowo-dymnym i mocnym zapachem.

Tworzę naturalne kadzidła ręcznie od samego początku do końca. Wszystkie rośliny mocy zbieram samodzielnie z czystych terenów pól i lasów, a niektóre rosną w moim ogrodzie. Są bez dodatku chemicznych środków, bez oprysków, z dala od przemysłu i dróg. Moje kadzidła są w 100% organiczne (naturalne) bez GMO i chemicznych konserwantów.

Shopping Cart
pl Polski
X