Biznes Nowej Ziemi

Biznes Nowej Ziemi

Nadszedł czas prowadzenia Biznesu z Duszą, z sercem, z pasją!

To biznes, który nas odżywia, wzmacnia i dodaje sił. Taki jest właśnie biznes, która ja tworzę. To miejsce, w którym czuję się swobodnie, lekko i jestem szczęśliwa mogąc moimi zdolnościami spełniać marzenia moich Klientek, pomagać im w ich rozwoju i osiąganiu ich celów i marzeń.

Biznes Nowej Ziemi to sytuacja win-win czyli wygrany-wygrany. Tu nie ma lepszych, ani gorszych. Jesteśmy po prostu na różnych etapach rozwoju w różnych aspektach życia i wzajemnie możemy się od siebie uczyć.

Zobacz w czym mogę Ci pomóc:

Kurs online TIK TOK DLA POCZĄTKUJĄCYCH

W 2021 roku w styczniu po raz pierwszy weszłam na TikToka… Przyznaje, że zrobiłam to dla zabawy i z ciekawości! Absolutnie nie myślałam, że może mi się to jakkolwiek przydać biznesowo.

Teraz, z perspektywy czasu wiem jedno! To była jedna z moich najlepszych decyzji! I przyznają to również moje klientki, które dołączyły do kursu i pod moim okiem założyły swoje konta.

Zapraszam Cię na Twoją przygodę z TikTokiem!

Zacznij działać, nie ma na co czekać. Tam są Twoi idealni klienci i tylko czekają, aż Ty też się pojawisz. To jak? Ruszamy?

Jesteś gotowa na transformację Twojego marketingu i biznesu?!

tiktok kurs online dla początkujących

Tik Tok dla początkujących wersja BASIC

Możesz dołączyć do wersji BASIC w każdej chwili i nawet w 3 dni rozgryźć Tik Toka i zacząć się już promować! Wszystkie materiały są już gotowe w grupie i na Ciebie czekają.

tiktok kurs online dla początkujących

Tik Tok dla początkujących wersja VIP

Możesz również dołączyć jako moja klientka VIP i otrzymać zarówno wiedzę z wersji BASIC oraz rozszerzoną w wersji VIP. Dodatkowo otrzymasz również moje indywidualne wsparcie i osobisty mentoring w Twojej przygodzie na Tik Toku!

Zobacz ofertę kursu online TikTok dla początkujących (tutaj)

Stworzę Twoją wymarzoną stronę www!

Lubię tworzyć kreatywnie zarówno w materialnej przestrzeni jak i tej wirtualnej. Z ogromną przyjemnością stworzę Twoje wymarzone miejsce w sieci. Twoją stronę internetową!

Z łatwością przychodzi mi uczenie się nowych platform, aplikacji i programów. Całą stronę, którą teraz oglądasz stworzyłam sama. Połączenie artystycznego zmysłu z informatycznym daje bardzo ciekawy rezultat.

Marzysz o swoim miejscu w sieci?

Jestem wiedźmą w biznesie i z przyjemnością zaprojektuje Twoje Miejsce Mocy online.

Tworzę strony dla Kobiet i Mężczyzn Mocy choć zdarzyło mi się również tworzyć strony dla mechanika samochodowego czy biura podróży. Pracuję również jako Wirtualna Asystentka pomagając przy grafikach czy tworzeniu stron sprzedażowych.

Opowiedz mi o swoim idealnym miejscu, a ja je stworzę online.

Pomogę Ci od samego początku. Zaczniemy od wybrania Twojej domeny czyli adresu www, serwera, na których będzie Twoja strona, a następnie postawię na niej Twoją stronę (wordpress) i urządzę ją tak jak pragniesz.

Łączę najnowszą technologię z pozytywną intencją.

Możesz śmiało i bezpiecznie mi opowiedzieć o wszystkich swoich zdolnościach i być pewna, że Cię zrozumiem. Sama jestem wiedźmą, a to nie jest częste połączenie wśród informatyków prawda?

Porozmawiajmy

Napisz do mnie i porozmawiajmy. Rozmowa Cię do niczego nie zobowiązuje! Wejdź w Kontakt i napisz do mnie lub bezpośrednio na adres e-mail spadladuszy@spa4soul.com

Jeśli codziennie dbasz o stan swojej energii to na pewno zwracasz też uwagę na jakość wibracji w Tobie i w Twojej przestrzeni.

Twój dom to Twoje Miejsce Mocy podobnie jak Twój własny biznes. Ważne jest zadbanie o każdą przestrzeń tak, aby Cię odżywiała i wspierała. Z przyjemnością Ci w tym pomogę.

Shopping Cart
pl Polski
X